BEBAK Hakkında

Hakkımızda

Acıbadem Süt ürünü ile hafızalara kazınan Bebak Markası, Türkiye kozmetik pazarına 1933’lü yıllarda başarılı bir giriş yapmış ve kısa zamanda tüketicinin güvenini kazanmıştır. İlerleyen dönemlerde ise ürün kategorisini genişleterek cilt bakım, saç bakım, el ve vücut bakım, vücut makyaj kategorilerinde ürünler üretmeye devam etmiştir.

Öncelikli amacı; insan yaşamını birinci planda tutarak sağlıklı ve güvenilir bakım ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktır. Sürekli yenilenen teknik altyapısı, tecrübeli ve eğitimli uzman kadrosu ile kişisel bakım pazarında başarılarını arttırarak devam ettirme hedefindedir.

Üretimlerine, Silivri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m2’lik kapalı alanda, sahip olduğu ISO 9001, ISO 22716 GMP belgeleriyle Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, hijyen koşullar altında modern ve üstün teknoloji kullanarak devam etmektedir.

Bebak Laboratories, kurulduğu günden bu yana Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika ve Amerika olmak üzere 5 kıtada 25’den fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır. Ülke genelinde ise birçok eczane, kozmetik ve zincir mağazada yer almaktadır.

Grup Şirketler

Menü