Kurumsal

Hakkımızda

1933 yılında temelleri atılan BEBAK markası, doğadan aldığı ilham ve acı badem sütünün mucizevi özellikleriyle iz bırakmıştır. Kişisel bakım sektörüne hızlı bir giriş yapan BEBAK, ürün kategorilerini cilt bakımı, el ve vücut bakımı ve vücut makyajını da kapsayacak şekilde genişleterek zamana meydan okuyor.

Markamızın öncelikli hedefi insan hayatını ön planda tutarak sağlıklı, güvenilir ve sürdürülebilir bakım ürünlerini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktır. BEBAK, sürekli gelişen son teknolojik altyapısı, deneyimli ve eğitimli uzman ekibi ile kişisel bakım pazarında her geçen gün başarıya imza atmaya devam ediyor.

Silivri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m² kapalı alanda Kalite Yönetim Sistemleri ve hijyen koşullarına uygun olarak modern ve ileri teknolojileri kullanarak üretimini sürdüren BEBAK Laboratuvarları, ISO 9001 ve ISO 22716 GMP belgelerine sahiptir.

Bebak Laboratuvarları kuruluşundan bu yana Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Afrika ve Amerika’da 25’ten fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır. Ayrıca ülke çapında çok sayıda eczane, kozmetik ve zincir mağazada mevcuttur.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Yarının değerlerini benimseyen, fark yaratan yenilikçi Ar-Ge faaliyetleri ile küresel ölçekte var olmak.

Misyonumuz

  • Hizmet verdiğimiz ve ürettiğimiz her coğrafyada müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, en uygun ve doğru tavsiyelerde bulunmak.
  • Geniş ürün yelpazemizi alternatif dağıtım kanalları ile müşterilerimize en hızlı ve etkin şekilde ulaştırmak.
  • Etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinciyle karlılık ve verimlilik faaliyetlerini sürdürmek.
  • Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak cilt bakım sektöründe global bir oyuncu olmak.

Kalite Politikası

Kuruluşumuzdan bu yana kalite ve yenilikçiliği yaklaşımımızın odak noktası haline getirdik. Kaliteli ve güvenli ürünlere herkesin ulaşabilmesi için kalite ve erişilebilirlik odaklı olarak faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyaya ürünlerimizi tedarik ediyoruz.

Tüm bu süreçlerin yanı sıra kalite standartlarına, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) gerekliliklerine, yasal mevzuatlara ve müşteriye özel taleplere kapsamlı bir şekilde bağlı kalıyor ve sürekli iyileştirmeye imkan veren bir yapıda uygulanmasını sağlıyoruz.

Çevre Politikası

Bebak Kozmetik Laboratuvarları A. Ş. (‘’Bebak Kozmetik’’) olarak tüketici ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken çevreye duyarlı ve sürdürülebilir yaklaşım sergiler ve çevreye verdiğimiz zararlı etkileri azaltmayı amaçlamaktayız.

Bu amaçla; ürünlerimizin ve faaliyetlerimizin çevresel açıdan güvenli olmasını sağlamayı, tasarım aşamasından ömür çevrimi sonuna kadar tüm aşamalarda çevre için aynı duyarlılığı göstermeyi ve çevreye olan sorumluluklarımız konusunda başta tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm operasyonel paydaşlarımızın bilincinin arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Bebak Kozmetik olarak sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetim sistemi içerisinde hedeflerimize ulaşmak için:

  • Hammadde temininden tüketicimizin ürünlerimizi kullanımı ve bertaraf aşamasına kadar olan her basamakta çevresel etkilerimizi değerlendirir, teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde olumsuz çevresel etkilerin azaltılmasını sağlarız,
  • Çevre ile ilgili tabi olduğumuz ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere ve diğer yükümlülüklere uyarız,
  • Doğal kaynakların tüketiminin azaltılmasını ve enerji verimliliğinin artmasını, atıkların en düşük seviyeye indirilmesini ve geri dönüşümün desteklenmesini sürekli takip ve geliştirilen uygulamalarımızla sağlıyoruz,
  • Tüm çalışanlarımıza çevre konusunda eğitimler vererek üst yönetimden en alt birime kadar tüm çalışanlarımızın çevre sorumluluk bilincinin artmasını sağlarız,
  • Çevre duyarlılığın gelişmesi ve çevre hedeflerimize ulaşmamıza katkıda bulunmaları için tüm operasyonel paydaşlarımız ile birlikte hareket ediyoruz,
  • Çevre yönetim sisteminin devamlılığının sağlanması için periyodik gözden geçirmelerle sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmekteyiz.

Bebak Kozmetik tarafından taahhüt edilen ve uygulanan bu politika, firmamız adına çalışan bütün kişilere duyurulacaktır ve ayrıca internet sitemizden yayınlanacaktır.

Sertifikalar

ISO 9001:2015

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001:2015

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 22716:2007

KOZMETİK, İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI

ISO 10002:2018

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ

Ar-Ge

Yüksek üretim kalitesi, ileri teknolojisi ve kendini sürekli geliştiren yapısıyla her geçen gün kendisini güçlendiren Ar-Ge merkezimiz, Sanayi Bakanlığı onayı ile 2017 yılında kurulmuştur.

Ar-Ge merkezi, farklı disiplinlerden uzman Ar-Ge personelinden oluşan bir ekiple, ileri teknik, yöntem ve teknolojileri kullanarak, yenilikçi, fonksiyonel, çevreyi ve insanı merkeze alan, katma değeri yüksek, rekabet avantajı sağlayan ürün ve süreçler geliştirmek için projeler yürütmektedir. Ar-Ge merkezimiz, TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) ile işbirliği içinde çok sayıda yurt içi ve yurt dışı projede yer alarak markamızın dünya çapında bilinirliğini artırmayı hedeflemektedir.

Ürünlerimizde kullanılan tüm içerikler, Avrupa Kozmetik Yönetmeliği kriterlerine uygun olarak seçilmekte ve dünya çapında önde gelen uluslararası tedarikçilerden temin edilmektedir.

Menü