BEBAK Hakkında

Hakkımızda

Bebak olarak; her zaman en kaliteli içeriği el değmeden üretip  sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Uzun yıllardır sizler tarafından güvenle tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Bebak Acı Badem Sütü’nün ilk üretimi 1890’lı yıllara dayanmaktadır. 1933 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının ardından patenti alınarak hızla markalaşan ve klasikleşen bir ürün olarak raflarda yerini alan Bebak Acı Badem Sütü,  içeriğinden ve kalitesinden taviz vermeden bu günlere kadar gelmiştir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Bebak geçmişten günümüze sektöründe özgün ürünleri ile fark yaratan aynı zamanda sürdürülebilirlik anlayışı ile de örnek olmayı başarmış bir firmadır.

Ürünlerimiz paraben içermemektedir. Test amaçlı olarak hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır. Sizlere besleyici, onarıcı ve nemlendirici kremlerimizin güçlü etkilerini hissettirebilmek için, doğanın en saf gül, acı badem ve zeytinyağı özlerini özenle seçiyoruz.

Vizyon & Misyon

Vizyon

Deneyimli yönetim kadrosu ve bilgi birikimi ile kurum ve kuruluşların, ana faaliyet alanları dışında kalan hizmet ve ürün tedariki konularında “stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek; yurt içi ve yurt dışında öncelikle tercih edilen bir kurum olmak.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün yelpazesini müşterilerimize hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız
Sora Grup Şirketler olarak Çevre Mevzuatı, İş Hukuku Mevzuatı, GMP ve yerel gereklilikler ile paydaşların beklentilerine uyumu sağlamak amacıyla;
Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre, iş sağlığı ve güvenliği etkilerini değerlendirir, kontrol altında tutar ve en aza indirmek için uygun teknolojileri kullanır, çevre ve iş kazaları ile meslek hastalıklarının yaşanmadığı bir çalışma ortamı için çaba harcarız.
Eğitime ve iletişime önem veririz. Bu yol ile çalışanlarımızın kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini arttırmayı temel alırız.
Yönetim sisteminin etkinliğini sürekli geliştirmekteyiz.
Kaliteli hammadde kullanarak müşterilerin taleplerini en hızlı ve doğru şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlarız.
Gerekliliklere uygun üretimi gerçekleştirecek alt yapı ve personel kalitesini sağlarız.
İlgili tarafların memnuniyet ve beklentilerini takip ederek gereklilikleri yerine getirmekteyiz.
Kalite standartlarını, GMP [İyi imalat uygulamaları] gerekliliklerini, yasal mevzuatları ve müşteri özel isteklerini uygular ve sürekli gelişmeye elverişli bir yapıda uygulanmasını sağlayarak hatasız çalışırız.
Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre, iş sağlığı ve güvenlik bilinç düzeyinin arttırılması ve bireysel sorumluluklar kazandırılması için eğitim faaliyetleri düzenler; iş güvenliğini arttırmak için insanların davranışlarını değiştirmeye özellikle önem veririz.
Sürdürülebilir bir çevre için atıkların en düşük seviyeye indirilmesini sağlar, geri dönüşümü destekler, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmayı sağlarız.
Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite uygulamaları açısından örnek bir şirket haline gelmeyi amaçlarız.
Entegre Kalite Politikasını gözden geçirerek ilgili yönetim sistemlerini kullanarak kalite seviyesini etkileyecek riskleri kaynağında önlemek için hedeflerle performansı sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.
Menü