Sprey Kolonya ile Her Yerde Ferahlığı Yakala

Kolonya, ferahlığı ve kokusu ile uzun zamandır hayatımızın merkezinde yer alıyor. Özellikle bayramlarda ziyaret edilen yerde mutlaka kolonya ikramı yapılır. Ancak kolonya ferahlığını her yere taşıyabilmek için kullanıma sunulan sprey kolonyalar, son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlandı.

Kolonya hem ferahlatır hem hoş koku yayar hem de sağlıklı kalmamız açısından bize yardımcı olur. Son günlerde tüm dünya gibi biz de yeni tip koronavirüs, covid-19 ile mücadele veriyoruz. Bu kapsamda temas ettiğimiz yerleri en aza indirgemeye çalışsak da ister istemez birçok yere dokunuyoruz. Süreç içerisinde sağlıklı kalabilmek için çeşitli önlemler alıyoruz. Önlemlerin başında ellerimizi sık sık yıkamak gelse de dış ortamlarda bu avantajdan mahrumuz. Bu tip durumlarda en güçlü silahımız ise geçmişten gelen gücümüz kolonyadır.

Kolonya Kaç Derece Olmalı?

Kolonya ferahlık sağlamasının yanında sağlıklı kalmamız için hayatımızın merkezine yerleşmiş bir üründür. Dolayısıyla belirli bir derece üzerinde olması daha etkin olmasını sağlar. Kullandığınız kolonya mutlaka en az 70 derece olmalıdır. Bebak, sprey kolonyası 80 derece etkisi ile size daha etkin bir koruma ve ferahlık sunuyor.

Geleneksel Limon Ferahlığı

Kolonya denilince aklımıza ilk olarak limon gelir. Hem ferahlatan hem de virüs, bakteri gibi mikroorganizmaların tehlikesinden bizi ve sevdiklerimizi uzak tutan bu gelenek, sprey limon kolonya ile kendisini yeniden tanımlıyor.  Yaz günlerinde limon ferahlığı ile korunun.

Sprey Kolonyanın Avantajı Nedir?

Kolonyalar genel olarak geleneksel şişelerde muhafaza edilir ve bittiğinde doldurulur. Ancak içerisinde bulunan alkol uçucudur. Bunun temel sebebi; şişe ağızlarının geniş yapılı olması ve hava ile temas etmesidir. Bunu önleyici bir etken bulunmadığı için eski tip şişeler içerisindeki kolonyalar belli süre sonunda etkisi kaybetmeye başlar. Dolayısıyla bu durumun önüne geçebilmek için sprey kolonya geliştirilmiştir.

Bu şekilde taşıması ve kullanımı son derece rahat olan sprey kolonya, hem fazla kullanımın önüne geçer hem de ilk günkü ferahlık ve etkiyi korur.

Sprey Kolonyanızı Her Yerde Rahatça Kullanın!

Normal şişe kolonyaları gittiğiniz yerlere taşımak neredeyse imkansızdır. Sprey kolonya ise hem hafif hem de kullanışlı olması sebebi ile her yere rahatça taşınır ve kullanılır. Ofisinizde, otobüste, aracınızda, evinizde, çantanızda kolonya sprey şişesinde sizinle olacak. Dilediğiniz her yere götürerek, temas ettiğiniz noktaların olumsuz etkilerine karşı kendinizi kolaylıkla koruyun.

Bebak ile Ferah Bir Yaz Geçirin

Sıcak yaz günlerinde kendini yenilemek için sprey kolonya kullanabilirsin. Bebak Aerosol Cologne ailesi ile hijyeni ve ferahlığı her an yanında hissedebilirsin. Çantana atıp her yerde kullanabilme rahatlığı sayesinde bu yaz en yakın arkadaşın olacak.  Bebak sprey kolonya, limon dışında, yeşil çay, greyfurt, mandalina ve yeşil limon seçenekleri ile bu yaz seni ferahlatarak, etrafa hoş koku yaymanı sağlayacak.

Menü